Karta Oferty 2018-01-26T08:36:13+00:00

Dom wolnostojący, 220 m2, Skrzeszew

Dom wolnostojący na sprzedaż, Skrzeszew

Cena: 850 000 PLN

3 864 PLN/m2

nExpert Nieruchomości
Tel.kom.: 515-281-503
biuro@nexpert.pl

Opis

Bardzo atrakcyjny, w stylu rezydencji, dom wolno-stojący, w idealnym stanie. Usytuowany na przepięknej, dużej działce. Do sprzedaży z pełnym, wyjątkowym wyposażeniem (antyki, obrazy,wysublimowane dodatki - lampy, oświetlenie). Duża kuchnia w zabudowie, ze sprzętem AGD oraz pozostałymi akcesoriami ( zastawa stołowa, sztuczce i itp.) Jadalnia z pięknymi meblami, salon z kominkiem i wyjściem na zadaszony, duży taras, gabinet, 4 sypialnie (wszystkie umeblowane). Uwagę w domu przykuwa pokój z kolejnym kominkiem, z akcesoriami myśliwskimi. Ponadto w domu: hole łączące poszczególne części domu, pomieszczenia gospodarcze i maszynownia. Na działce basen z zadaszeniem, wykorzystywanym w razie niesprzyjającej pogody lub zimy. Zarówno dom jak i basen ogrzewany gazem lub instalacją solarną. Działka harmonijnie i urokliwie oświetlona. Garaż z dwoma stanowiskami i miejsca parkingowe dla gości (wjazd drugą bramą).
Budynek wyposażony: prąd, gaz, kanalizacja, c.o., telefon stacjonarny z internetem, TV satelitarna, system alarmowy z powiadomieniem SOLID, brama wjazdowa na posesję i bramy garażowe z napędem elektrycznym. Lokalizacja: w enklawie leśnej niedaleko Zalewu Zegrzyńskiego, 28 km od centrum Warszawy, dojazd 25 minut samochodem lub 10 minut SKM z pobliskich Łajsk.
Idealne, malownicze, kameralne miejsce do rekreacji, turystyki pieszej, rowerowej, z niepowtarzalną "wakacyjną" atmosferą. W odległości 1 km. przystanie żeglarskie, plaże, trakty spacerowe.
Pełna infrastruktura: sklepy, przychodnia lekarska, szpital, przedszkole, szkoły, apteka, poczta, kościół, itp.
Dojazd do posesji drogą bez przejazdu, co gwarantuje bezpieczeństwo i eliminuje ruch innych pojazdów.
Wyjątkowa nieruchomość, WYJĄTKOWA CENA.
Oferta Biura: www.nexpert.pl

Szczegóły

Numer oferty 11780735
Typ oferty Dom wolnostojący
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 850 000 PLN
Cena za m2 3 864 PLN
Liczba pokoi 9
Piętro Parter
Powierzchnia 220 m2
Powierzchnia działki 1 861 m2
Miejscowość Skrzeszew
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat legionowski
Gmina Wieliszew