Karta Oferty 2018-01-26T08:36:13+00:00

Dom wolnostojący, 150 m2, Serock

Dom wolnostojący na sprzedaż, Serock

Cena: 750 000 PLN

5 000 PLN/m2

n-Expert nieruchomości
Tel.kom.: 500-520-981
expert1@nexpert.pl

Opis

Nowoczesny dom energooszczędny o niskich kosztach eksploatacji (400 zł/miesięcznie) dzięki instalacji rekuperacji z odzyskiem ciepła ze wspomaganiem gruntowym powietrznym z wymiennikiem ciepła z rur polipropylenowych a także własnym ujęciem wody i przydomowej oczyszczalni ścieków. Zastosowanie tych urządzeń plus energooszczędne urządzenia w domu powodują, że dzienne zużycie energii elektrycznej w okresie letnim to 11 kwH a w zimowym 30kwH.
Ponadto, dom został zbudowany z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów. Ściany - ytong 24+20cm wełny mineralnej, podłoga z izolacją od gruntu 20cm styropian, poszycie dachowe - docieplenie 25cm wełna mineralna Rockwool i dachówka Creaton. W oknach zainstalowano okna 3 szybowe, dwukomorowe PCV z markowymi okuciami.
Dom zbudowany wg. projektu Muratora "Dom znany" z niewielkimi zmianami zwiększającymi metraż i funkcjonalność mieszkania.
W projekcie wyodrębniona jest część dzienna na którą składa się duża kuchnia połączona z salonem. W salonie znajduje się kominek oddzielający salon od holu oraz olbrzymie przeszklenia - wyjście na taras. W holu jest też wejście do mniejszej łazienki z kabiną prysznicową. W części sypialnianej zlokalizowano trzy sypialnie, dużą widną łazienkę i pomieszczenie/pralnię. Z wiatrołapu jest przejście do dużego garażu na dwa samochody i pomieszczenia technicznego gdzie znajdują się urządzenia - rekuperator, pompa ciepła, boiler na wodę ciepłą. Wnętrza domu są wykończone materiałami wysokiej jakości. W salonie i holu na podłodze gres, półmat. Wszystkie podłogi ceramiczne z ogrzewaniem podłogowym. W sypialniach - parkiet jesionowy. Nowoczesna zabudowa kuchni z markowym sprzętem AGD, wyspą.
Brama wjazdowa i garażowa z automatyką. Opaski wokół domu i podjazd od frontu wyłożone kostką granitową. Na tyłach ogrodu mini warzywniak. Pięknie urządzony ogród z nasadzeniami z bylin i krzewów oraz iglaków a także zadbany piękny trawnik dopełnia całości. Nieruchomość można zakupić z większą o 1200m2, sąsiadującą działką za odpowiednio wyższą cenę. Blisko do sklepików, szybki dojazd do obwodnicy Serocka. 10 min. samochodem do Legionowa, kolejki SKM.
Piękne otoczenie, czyste powietrze. Zapraszam.

Szczegóły

Numer oferty 11170735
Typ oferty Dom wolnostojący
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 750 000 PLN
Cena za m2 5 000 PLN
Liczba pokoi 4
Piętro Parter
Powierzchnia 150 m2
Powierzchnia działki 1 200 m2
Miejscowość Serock
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat legionowski
Gmina Serock
Rok budowy 2010